Орбитрек Matrix E30 XIR
Товар є в наявності
| Максимальна вага користувача (кг) | 147 |
| Гарантія | 3 роки |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Привод | Передній |
| Маховик | 8.5 - 12 кг |
| Довжина кроку | 51 см |
| Q-фактор (відстань між педалями) | 6 см |
| Конструкція | Нескладна |
| Особливості | Bluetooth , USB порт , Virtual Active , WiFi |
| Максимальна вага користувача (діапазон) кг | 135 - 150 кг |
| Довжина кроку (діапазон) см | 51 - 60 см |
| Виробник | MATRIX |
- Доставка Новою Поштою.
- адресна доставка кур'єром.
Безкоштовно при замовленні на суму від 6000 грн.
Безкоштовна доставка по Україні поширюється лише на:
- Нові кардіо та силові тренажери;
- Нове фітнес та пілатес обладнання;
- Нова Пошта, Делівері.
Безкоштовно при замовленні на суму від 12000 грн.
Безкоштовна доставка не поширюється на:
- Спортивні покриття для підлоги;
- Шафи та лавки для роздягальень;
- Кросфіт та TRX конструкції;
- Грифи, штанги, диски, гантелі, гирі.
- Кардіо та силові тренажери б/в, фітнес-обладнання б/в.
- Безготівковий платіж на рахунок ФОП.
Посилена рама тренажеру розрахована на інтенсивні тренування.
Компактний дизайн дозволяє розмістити еліптичний тренажер Matrix E30 XIR на невеликій площі – довжина тренажера всього 147 см!
Тип приводу: передній із технологією Suspension Elliptical Trainer.
Технологія Suspension Elliptical Technology дозволяє зменшити довжину тренажера, так само перевагою є відсутність рейок та роликів для педалей, які створюють тертя та шум під час тренування.
Можливість рухатися вперед та назад! Під час руху назад у роботу включаються інші м'язи ніг та тулуба.
Система навантаження: електромагнітна, безконтактна ECB™
Кількість рівнів навантаження: 20.
Маховик: 10.5 кг, безшумний привод QuietGlide™
Педалі: збільшеного розміру, антиковзні.
Довжина кроку: 51 см, фіксована.
Q-фактор (відстань між педалями): 6,3 см.
Нахил педалей: ні.
Ручки: ергономічні EgroGrips™.
Вимірювання пульсу: сенсорні датчики, приймач телеметричний Polar, нагрудний кардіодатчик Polar в комплекті.
Консоль: 16" сенсорний дисплей HD (40 см).
Показання консолі: Час, що минув з початку, цільовий час, час, що залишився, години, милі/кілометри, RPM, поточна швидкість, темп, середній темп, пульс, піковий пульс, калорії, калорії в годину, метаболічні одиниці, рівень навантаження, попередній рівень навантаження.
Кількість програм: 11 (в т.ч. пульсозалежна).
Специфікації програм: ручний режим, інтервали, зниження ваги, пагорби, 3 цільові, 1 пульсозалежна, SPRINT 8, 2 ландшафти VIRTUAL ACTIVE.
Спеціальні можливості: Запрограмовані програми, веб-браузер, режим енергозбереження.
Мультимедіа: стовпчики 5 Вт, аудіо-вхід для телефону, вихід на навушники.
Інтеграція: WI-FI - оновлення ПЗ, ViaFit, встановлені програми;
BLUETOOTH – передача музики зі смартфона, планшета, МР3, підключення бездротових навушників, підключення бездротового кардіодатчика;
USB - оновлення ПЗ, зарядка до 1 Ампера, передача медіа з флешки, смартфона та планшета;
Віртуальні ландшафти – Passport™ Ready, Virtual Active.
Багатомовний інтерфейс: є.
Вентилятор: ні.
Складання: ні.
Макс. вага користувача: 147 кг.
Габарити (Д * Ш * В): 147 * 73 * 166 см.
Мінімальна висота педалі від підлоги: 23 см.
Вага тренажера: 129 кг.
Живлення: від мережі 220В через адаптер.
Гарантія: 3 роки.
Виробник: Johnson Health Tech, США.
Країна виробництва: КНР.
Великий вибір якісних орбітреков.
На жаль, поки що ніхто не залишив відгук про даний товар. Ви можете стати першими.




