Еліптичний тренажер VNK CS1117B
Товар є в наявності
| Максимальна вага користувача (кг) | 190 |
| Гарантія | 2 роки |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Привод | Задній |
| Маховик | 15 кг |
| Довжина кроку | 54 |
| Q-фактор (відстань між педалями) | 9 см |
| Максимальна вага користувача (діапазон) кг | 180 - 200 кг |
| Довжина кроку (діапазон) см | 51 - 60 см |
| Виробник | VNK |
- Доставка Новою Поштою.
- адресна доставка кур'єром.
Безкоштовно при замовленні на суму від 6000 грн.
Безкоштовна доставка по Україні поширюється лише на:
- Нові кардіо та силові тренажери;
- Нове фітнес та пілатес обладнання;
- Нова Пошта, Делівері.
Безкоштовно при замовленні на суму від 12000 грн.
Безкоштовна доставка не поширюється на:
- Спортивні покриття для підлоги;
- Шафи та лавки для роздягальень;
- Кросфіт та TRX конструкції;
- Грифи, штанги, диски, гантелі, гирі.
- Кардіо та силові тренажери б/в, фітнес-обладнання б/в.
- Безготівковий платіж на рахунок ФОП.
Технічні характеристики:
Живлення: енергонезалежний, вбудований генератор струму.
Рівні навантаження: 40.
Тип навантаження: електромагнітне.
Регулювання навантаження: електронне, керування з консолі.
Довжина кроку: 54 см.
Q-фактор: 9 см.
Максимальна вага користувача: 190 кг.
Тип дисплея: 7,5" LED дисплей з підсвічуванням.
Показ дисплея: швидкість, час, обороти/хв, дистанція, калорії, пульс, Вт, профіль тренування.
Програми: 11 програм, у тому числі пульсозалежні.
Контактний вимір пульсу: Є.
Дистанційний вимір пульсу: Є.
Транспортувальні ролики: Є.
Габарити: 228 x 80 x 189 див.
Вага тренажера: 165 кг.
Виробництво: Тайвань.
Гарантія: 2 роки.
На жаль, поки що ніхто не залишив відгук про даний товар. Ви можете стати першими.



