Орбитрек Sportop VST60
Немає у наявності
| Максимальна вага користувача (кг) | 135 |
| Гарантія | 2 года |
| Система навантаження | Магнитная |
| Привод | Передний |
| Маховик | 8.5 - 12 кг |
| Довжина кроку | 46 - 66 см , регулируется |
| Q-фактор (відстань між педалями) | 11 см |
| Конструкція | нескладная |
| Максимальна вага користувача (діапазон) кг | 135 - 150 кг |
| Довжина кроку (діапазон) см | 41 - 50 см , 51 - 60 см , свыше 60 см |
| Виробник | SPORTOP |
- Доставка Новою Поштою.
- адресна доставка кур'єром.
Безкоштовно при замовленні на суму від 6000 грн.
Безкоштовна доставка по Україні поширюється лише на:
- Нові кардіо та силові тренажери;
- Нове фітнес та пілатес обладнання;
- Нова Пошта, Делівері.
Безкоштовно при замовленні на суму від 12000 грн.
Безкоштовна доставка не поширюється на:
- Спортивні покриття для підлоги;
- Шафи та лавки для роздягальень;
- Кросфіт та TRX конструкції;
- Грифи, штанги, диски, гантелі, гирі.
- Кардіо та силові тренажери б/в, фітнес-обладнання б/в.
- Безготівковий платіж на рахунок ФОП.
Биомеханически правильная траектория движений;
Высококачественные, надежные подшипники гарантируют плавную, бесшумную работу тренажера;
Удобная консоль с регулируемым углом наклона;
7" LCD дисплей;
16-ти уровневая регулировка нагрузки;
Магнитная система нагрузки обеспечивает плавное и тихое движение;
Сенсорные датчики измерения пульса расположены на эргономичных рукоятках;
5 вариантов регулировки длины шага 46-51-56-61-66 см – позволяют быстро выбрать необходимую длину шага для тренировки;
Разные типы тренировки: степ, ходьба, бег, бег трусцой;
Большие ортопедические педали с мягкими противоскользящими вставками обеспечивают высокий комфорт положения ступней во время тренировки;
Надежная конструкция рамы рассчитана на большой вес пользователя;
Держатель бутылки на передней стойке;
Компенсаторы неровности пола;
Транспортировочные ролики для удобного перемещения в помещении.
На жаль, поки що ніхто не залишив відгук про даний товар. Ви можете стати першими.




