Орбітрек TopTrack K8731H
Товар є в наявності
| Максимальна вага користувача (кг) | 130 |
| Гарантія | 1 рік |
| Система навантаження | Магнітна |
| Привод | Задній |
| Маховик | 4 - 8 кг |
| Довжина кроку | 45 см |
| Конструкція | Нескладна |
| Максимальна вага користувача (діапазон) кг | 100 - 130 кг |
| Довжина кроку (діапазон) см | 41 - 50 см |
| Виробник | TopTrack |
- Доставка Новою Поштою.
- адресна доставка кур'єром.
Безкоштовно при замовленні на суму від 6000 грн.
Безкоштовна доставка по Україні поширюється лише на:
- Нові кардіо та силові тренажери;
- Нове фітнес та пілатес обладнання;
- Нова Пошта, Делівері.
Безкоштовно при замовленні на суму від 12000 грн.
Безкоштовна доставка не поширюється на:
- Спортивні покриття для підлоги;
- Шафи та лавки для роздягальень;
- Кросфіт та TRX конструкції;
- Грифи, штанги, диски, гантелі, гирі.
- Кардіо та силові тренажери б/в, фітнес-обладнання б/в.
- Безготівковий платіж на рахунок ФОП.
Орбітрек TopTrack K8731H обладнаний магнітною системою створення навантаження, що забезпечує плавне та комфортне обертання педалей.
Зручний монітор консолі.
Підставка під гаджет.
Вимірювання пульсу через сенсорні датчики пульсу на фіксованих рукоятях.
Стійкість тренажера забезпечують компенсатори нерівності статі.
Для легкого переміщення тренажер обладнаний транспортувальними роликами.
Характеристики:
Вид застосування: домашній.
Рівні навантаження: 15 рівнів опору.
Дисплей: дисплей LCD.
Контактні датчики пульсу: є.
Телеметричний приймач пульсу: є сумісний з Polar (датчик Polar в комплект не входить).
Комп'ютер: РК, одноокушковий, 5 показників одночасно.
Показ дисплея: час, відстань, одометр, швидкість, пульс, витрата Ккал.
Можна задавати граничні значення дистанції, часу та витрати калорій для ефективніших тренувань.
Функції тестів: Фітнес-тест (відновлення пульсу); BodyFat.
Живлення комп'ютера - батарейки АА (1.5в х 2).
Вага маховика: 8 кг.
Комфортні педалі з ковзною поверхнею.
Довжина кроку: 45 см.
Вага тренажера: 51,5 кг.
Максимальна вага користувача: 130 кг.
Габарити (ДхШхВ): 170 x 67 x 169 см.
На жаль, поки що ніхто не залишив відгук про даний товар. Ви можете стати першими.



