Орбитрек VENA-950T
Немає у наявності
| Максимальна вага користувача (кг) | 145 |
| Гарантія | 1 год |
| Система навантаження | Электромагнитная |
| Привод | Задний |
| Маховик | 13 - 17 кг |
| Довжина кроку | 48.2 см , регулируется |
| Конструкція | нескладная |
| Особливості | МР3 |
| Максимальна вага користувача (діапазон) кг | 135 - 150 кг |
| Довжина кроку (діапазон) см | 41 - 50 см |
| Виробник | GO ELLIPTICAL |
- Доставка Новою Поштою.
- адресна доставка кур'єром.
Безкоштовно при замовленні на суму від 6000 грн.
Безкоштовна доставка по Україні поширюється лише на:
- Нові кардіо та силові тренажери;
- Нове фітнес та пілатес обладнання;
- Нова Пошта, Делівері.
Безкоштовно при замовленні на суму від 12000 грн.
Безкоштовна доставка не поширюється на:
- Спортивні покриття для підлоги;
- Шафи та лавки для роздягальень;
- Кросфіт та TRX конструкції;
- Грифи, штанги, диски, гантелі, гирі.
- Кардіо та силові тренажери б/в, фітнес-обладнання б/в.
- Безготівковий платіж на рахунок ФОП.
Производитель: GoElliptical.
Тип нагрузки: Электромагнитная.
Уровни нагрузки: 24.
Система привода: SILENT J6, задний привод.
Длина шага: 482 мм, регулируется.
Регулировка педалей: по длине и глубине.
Вес махового колеса: 12 кг (30 кг инерционный вес).
Тип дисплея: Цветной 7" LCD-дисплей с сенсорным управлением.
Программы: 12 предустановленных программ.
Специальные программные возможности: Неограниченная возможность создания пользовательских программ, сохранение личных программ для 4 пользователей.
Кнопки управления нагрузкой на передних рукоятках.
Измерение пульса: Сенсорные датчики на рукоятках.
Мультимедиа: высококачественные динамики, MP3/IPOD совместимость.
Для аксессуаров: Место для бутылки и мелких вещей.
Транспортировочные ролики: есть.
Питание: Сеть 220 Вольт.
Габариты: 163 х 70 x 176 см.
Вес тренажера: 75 кг.
Максимальный вес пользователя: 145 кг.
Гарантия: 1 год.
На жаль, поки що ніхто не залишив відгук про даний товар. Ви можете стати першими.



