Орбитрек Circle Fitness E7E Plus Black
Немає у наявності
| Максимальна вага користувача (кг) | 182 |
| Гарантія | 2 года |
| Система навантаження | Электромагнитная |
| Привод | Передний |
| Маховик | 8.5 - 12 кг |
| Довжина кроку | 51 см |
| Особливості | USB порт |
| Максимальна вага користувача (діапазон) кг | 180 - 200 кг |
| Довжина кроку (діапазон) см | 51 - 60 см |
| Виробник | CIRCLE |
- Доставка Новою Поштою.
- адресна доставка кур'єром.
Безкоштовно при замовленні на суму від 6000 грн.
Безкоштовна доставка по Україні поширюється лише на:
- Нові кардіо та силові тренажери;
- Нове фітнес та пілатес обладнання;
- Нова Пошта, Делівері.
Безкоштовно при замовленні на суму від 12000 грн.
Безкоштовна доставка не поширюється на:
- Спортивні покриття для підлоги;
- Шафи та лавки для роздягальень;
- Кросфіт та TRX конструкції;
- Грифи, штанги, диски, гантелі, гирі.
- Кардіо та силові тренажери б/в, фітнес-обладнання б/в.
- Безготівковий платіж на рахунок ФОП.
Новый дизайн консоли разработан французской студией;
Новый датчик измерения пульса (ЧСС) — Salutron, который осуществляет более точные и быстрые считывание и измерение;
Вместительный отсек для хранения телефонов и других личных вещей;
Усовершенствованная система регулировки сопротивления.
Консоль: 15.6' Digital TFT LCD;
Развлечения: аналоговое/цифровое ТВ, виртуальный тур, интернет, IOS/Android совместимость;
Показания дисплея: Время, дистанция, ЧСС, Ватт, об/мин, профиль тренировки, уровень нагрузки, МЕТ, калории;
Программы: 6 предустановленных программ, 3 целевые, 4 пульсозависимые (ЧСС), 7 фитнес тестов, виртуальный тур, холмы, долина, сжигание жира, гора, силовая, интервальная, произвольная,
Аудио выход; USB.
Требование к питанию: 220 В;
Длина шага: 51 см.
Маховик: 10 кг.
Измерение пульса: телеметрическое и датчики на фиксированных ручках.
Уровни сопротивления: 25.
Программы тренировок: 21.
Габариты: 203 x 67 x 180 см.
Вес тренажера: 132 кг.
Вес пользователя до: 182 кг.
Тип нагрузки: Электромагнитная.
Гарантия: 2 года.
На жаль, поки що ніхто не залишив відгук про даний товар. Ви можете стати першими.



